Wodorowe oczyszczanie twarzy – dla kogo?

Chęć poprawy wyglądu twarzy w gabinecie u specjalisty nie zawsze musi wiązać się z koniecznością poddawania się bolesnym i inwazyjnym zabiegom. Współcześnie mamy do wyboru naprawdę imponującą listę zabiegów z zakresu kosmetologii, które nie ingerują drastycznie w nasz wygląd, a jednocześnie są w stanie podkreślić naturalne piękno i pozbyć się pewnych niedoskonałości. Jednym z nich jest nowość na rynku – wodorowe oczyszczanie twarzy Podpowiadamy, na czym polega i kiedy warto z niego skorzystać.

Na czym polega wodorowe oczyszczanie twarzy?

To prosty zabieg, podczas którego następuje delikatne dotlenienie skóry, złuszczenie martwego naskórka oraz wprowadzenie substancji aktywnych nieco głębiej niż podczas stosowania przez nas kosmetyków pielęgnacyjnych. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, ponieważ działa na skórę powierzchownie, przynosząc jednak widoczny efekt odświeżenia twarzy.

Do czego można porównać zabieg wodorowego oczyszczania skóry?

Oczyszczanie wodorowe przynosi podobne efekty, co dobrze wykonany peeling kawitacyjny. Efekt jest widoczny zaraz po wykonanym zabiegu, jednak ze względu na powierzchowne działanie nie jest długotrwały. Dlatego specjaliści zalecają łączenie go z regenerującymi i odżywczymi zabiegami na bazie kwasów, by uzyskać dłuższe i bardziej widoczne rezultaty.

Dla kogo wodorowe oczyszczanie twarzy?

Wodorowe oczyszczanie twarzy będzie idealnym zabiegiem dla osób, które oczekują efektu lekkiego odświeżenia i rozświetlenia skóry – skóra odzyska w ten sposób młodzieńczy blask. To również idealna propozycja dla pań, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej – zabieg ten może stanowić doskonały wstęp do nieco mocniejszych przedsięwzięć estetycznych.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Tak jak w przypadku większości zabiegów medycyny estetycznej, istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia wodorowego oczyszczania skóry. Zabieg nie jest wskazany w przypadku osób, które zmagają się ze skórą naczyniową, atopową i podrażnioną. Z zasady nie powinny go także wykonywać osoby, które mają do czynienia ze zmianami ropnymi i znamionami. Wszelkie wątpliwości powinna jednak rozwiać konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *