Jedyny w swoim rodzaju zapach, który zmienia się razem z Tobą

Materiał prasowy

Oryginalne nuty zapachowe znakomicie wyrażą Twoją osobowość i niczym druga skóra mogą stać się idealnym dopełnieniem każdej stylizacji. Poznaj Eve Become , niezwykłą i osobistą kompozycję od Avon, inspirowaną pięknem przemiany motyla. Ten zapach zmienia i rozwija się razem z Tobą przez cały dzień, uwalniając nowe akcenty eteryczne, by stać się najpiękniejszą wersją siebie, dla Ciebie.

Perfumy zostały zaprojektowane tak aby harmonijnie łączyć się ze skórą, podkreślając Twoją indywidualność i kobiecość. Eve Become  otwiera świeża i soczysta woń czerwonego jabłka. Sercem zapachu jest niepowtarzalny i dostępny tylko w Avon akord Butterfly Blossom, stworzony z nut gardenii jaśminowatej i innowacyjnej molekuły piżmowej, które znakomicie wtapiają się w skórę. Kompozycję dopełnia nuta drzewa cedrowego, która wzmacnia długotrwały efekt perfum. Dzięki unikalnej formule, zapach przemienia się od radosnego po zmysłowy, zapewniając coraz piękniejsze doznanie zapachowe za każdym razem, gdy go poczujesz. Woda perfumowana  Eve Become sprawdzi się zarówno na dzień, jak również na wieczór.

Woda perfumowana Eve Become dostępna od 1.02.2023 w katalogu Avon 02/2023 w cenie 65,99 zł. Można ją zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl.
Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *