Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023

Materiał reklamowy

Jak co sezon, polska marka NEONAIL prezentuje kolekcję lakierów hybrydowych do paznokci w odcieniach inspirowanych topowymi trendami. Najnowsza paleta na wiosnę 2023 – Color Me Up – to aż dwanaście limitowanych odcieni w kolorach czystego nieba, kwitnącej łąki czy świeżej trawy otulonej promieniami słońca. Entuzjastyczna, rozświetlona i bardzo promienna tonacja zdecydowanie przywołuje wiosenny czas.

Pojawia się tutaj sześć pastelowych odcieni z klasycznym wykończeniem oraz sześć błyszczących, półtransparentnych formuł z efektem flash, pięknie iskrzących w słońcu. Wodne i słoneczne barwy z kolekcji NEONAIL Color Me Up wspaniale podkreślą lekkość i wdzięk wiosennych stylizacji. Lakiery z kolekcji Color Me Up są w cenie 36,99 zł.

Inspirajce na stylizacje z użyciem kolorów z kolekcji Color Me Up.

Kolorystyka NEONAIL Color Me Up idealnie wpisuje się wybiegowe trendy SS 2023. Wiosna kojarzy się z nowymi początkami i powiewem świeżości, a świat nabiera kolorów. Przyszedł czas na zjawiskowe pastele i szalony, kolorowy błysk z efektem flash. Kolory lakierów z nowej kolekcji pozwolą stworzyć pastelowy manicure, który będzie efektownym dopełnieniem wiosennych stylizacji. ​W nadchodzącym sezonie modne będą pastelowe stylizacje one color, kolorowy french i błyszczące akcenty. Lakiery brokatowe z efektem flash będą tej wiosny i lata miały półtransparentne krycie co nada stylizacji bardzo dziewczęcego looku.

Wszystkie odcienie z palety można przymierzać i sprawdzać w wirtualnej przymierzalni – aplikacji mobilnej Color Match NEONAIL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *