„Makijażowy anti-aging” – Kasia Wrona. Jedyna taka książka na rynku

Jak dbać o swoją skórę, jakich kosmetyków używać i w jaki sposób, a przede wszystkim jak zrobić dobry makijaż – niby każda kobieta to wie i posiada te umiejętności, ale czy na pewno robi to dobrze i prawidłowo? Tego właśnie dowiecie się z książki „Makijażowy Anty- Aging”. Kasia Wrona – wizażystka, wykładowczyni, absolwentka szkół w Polsce, Los Angeles, Nowym Jorku i San Francisco, pracująca na całym świecie przy największych pokazach mody, zdradzi wam sekrety udanego makijażu i nauczy Was dbać o skórę. Ta książka to propozycja i lektura obowiązkowa dla kobiet w każdym wieku.

„Makijażowy anti-aging” to jedyna taka książka na rynku.

Przygotowany przez profesjonalistkę rzetelny poradnik powstał z myślą o kobietach 35+. Tych, które pragną nauczyć się samodzielnie wykonać efektowny i szybki makijaż każdego dnia, a także zadbać o skórę i doskonałe samopoczucie. To idealna publikacja również dla wizażystów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie makijażu kobiet dojrzałych.

Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad, polecanych produktów oraz wskazówek do zastosowania krok po kroku. Poradnik pokazuje też spektakularne metamorfozy, które przeszły m.in. Helena Norowicz i Izabela Trojanowska.

Po raz pierwszy w historii tego typu publikacji poradnik dostępny będzie nie tylko w formie papierowej, ale też jako audiobook (czyta Karolina Winarska).

“Jaka jest różnica (i czy w ogóle jest) pomiędzy kremem na dzień a na noc? Helena Rubinstein byłaby dumna (a może przerażona?), że chwyt marketingowy rozróżniający kremy na dzień i na noc, który wprowadziła w latach dwudziestych ubiegłego wieku, wciąż działa. Stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych o określonej porze dnia to mit. Z zasady powinien ułatwiać zakupy, często jednak zwodzi na manowce. Kosmetyki na noc są zazwyczaj bardziej tłuste i odżywcze, podczas gdy kremy na dzień – lżejsze. Mając do czynienia ze skórą suchą lub atopową i tak powinnaś wybierać produkty o bogatej konsystencji. Rozróżnienie na kosmetyki dzień/noc służy głównie temu, aby kupić dwa produkty, niejeden. Bo któż miałby odwagę zastosować krem z etykietą „noc” w ciągu dnia!”

FRAGMENT KSIĄŻKI “MAKIJAŻOWY ANTI-AGING”

Często słyszy się, że z dojrzałością kobiety muszą sobie „radzić”. Proces starzenia się dotyczy jednak całego społeczeństwa i wszyscy się z nim mierzymy.

Nie zostawaj z tyłu, staraj się być świadoma zmian zachodzących w swoim wyglądzie i zainwestuj w wiedzę, która dotychczas była dostępna tylko dla profesjonalnych wizażystów.

Kasia Wrona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *