Zarząd Cosmo Group na liście najlepszych przedsiębiorców 2022 roku

Materiał prasowy

Zarząd Cosmo Group – Kamila i Artur Błażejewscy zostali laureatami nagrody specjalnej konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2022 za udowodnienie, że ciągle można mieć czułą rękę do kosmetyków i podbijać kolejne rynki zagraniczne. 

To wspólny sukces całego zespołu firmy COSMO GROUP oraz potwierdzenie, że produkty i rozwiązania wprowadzane przez firmę zdobywają uznanie nie tylko konsumentów, ale zostały również docenione przez niezależnych ekspertów i przedsiębiorców.

Ta nagroda to piękne podsumowanie 17 letniej historii naszej firmy, która nie mogłaby się wydarzyć bez naszego fantastycznego zespołu – sukces osiąga się wspólnie, nigdy osobno. Budowana przez lata kultura organizacyjna oparta na wartościach takich jak: szacunek do drugiego człowieka i jego pracy, partnerskie relacje i wzajemne zaufanie przynoszą wymierny skutek. Nasz zespół to bez wątpienia ludzie ambitni, otwarci na zmiany, kompetentni i kreatywni. Praca w tak dobranym zespole pozwala ekspresowo odpowiadać na potrzeby konsumenckie, wprowadzać innowacje i wdrażać najlepsze pomysły” – mówi Kamila Błażejewska.

Cosmo Group to międzynarodowa firma z polskim kapitałem, która jest liderem branży beauty w sektorze stylizacji oraz pielęgnacji dłoni i paznokci. W portfolio firmy znajdują się marki: NEONAIL – najbardziej rozpoznawalna marka lakierów hybrydowych w Polsce i w Europie oraz MYLAQ, NÉO MAKE UP, StayLac. Firma patrzy w przyszłość, wykorzystując w swojej działalności innowacyjne technologie – w ubiegłym roku wdrożyła aplikację mobilną Color Match NEONAIL, dzięki której klienci mogą „przymierzać” kolory lakierów do paznokci na ekranie swojego smartfona. Produkty Cosmo Group podbijają rynek i serca klientów – można znaleźć je w ponad 3600 punktach sprzedaży w Polsce oraz w 40 krajach na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Nie spoczywamy na laurach, mamy ambitne plany. Obecnie najważniejsza inwestycja to budowa nowej siedziby pod Poznaniem – dążymy do tego, aby budynek był neutralny dla klimatu. Inwestujemy w nowy magazyn wraz z olbrzymim centrum badań i rozwoju. Nowa siedziba będzie miejscem przyjaznym dla naszego zespołu, abyśmy pracowali w nowoczesnych warunkach, w których każdy będzie mógł rozwijać pomysły. Będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni w walce o jak najlepszy i innowacyjny produkt. To będzie nasz kolejny sukces” – potwierdza Artur Błażejewski.

Kamila i Artur Błażejewscy to założyciele i Zarząd Cosmo Group. To oni stoją za sukcesem i rozwojem firmy. Kamila Błażejewska czuwa nad wizją oraz strategią wszystkich marek z portfolio spółki. Artur Błażejewski odpowiada za dział sprzedaży – jest strategiem, który szuka usprawnień operacyjnych i technologicznych, ułatwiających funkcjonowanie firmy. Zarząd stawiają na niestandardowe rozwiązania, które pomagają osiągać założone cele, wspierając codzienne działania pracowników.

O konkursie – EY Przedsiębiorca Roku to jedyna tej rangi, międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców. Konkurs organizowany jest na świecie, przez firmę EY od 1986 roku i uczestniczy w nim blisko 60 państw. W Polsce, pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku. W konkursie przedsiębiorcy nagradzani są przez osoby, które dzielą z nimi doświadczenie budowania i prowadzenia firmy odnoszącej sukcesy. Jury, podejmuje decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy, biorąc pod uwagę takie aspekty jak: przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem. W skład 15-osobowego jury wchodzą autorytety ze świata biznesu, w tym zwycięzcy poprzednich edycji konkursu. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm prywatnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *