Magiczny manicure z Midnight Match NEONAIL

Nowa kolekcja lakierów hybrydowych Midnight Match  marki NEONAIL oddaje magię nocy w najpiękniejszym wydaniu. To seria 12 odcieni pełnych głębi oraz nasycenia  zainspirowanych nastrojem i blaskiem wieczornej aury. Z ich pomocą można stworzyć dzienny, jak i wieczorowy manicure i celebrować romantyczne wieczory czy spotkania pełne radości oraz zabawy.

Kolekcja Midnight Match skrywa w sobie 6 par kolorów łączących ze sobą klasyczne, jak i połyskujące odcienie, które magicznie się dopełniają. Wszystkie barwy wpisują się w aktualne trendy,perfekcyjnie łączą się ze sobą i pozwalają na stworzenie wielu ciekawych i modnych stylizacji na każdą okazję. Idealne do wykonania zdobień, na przykład: z okazji Halloween, imitujących iskrzenie nocnego nieba czy świecących gwiazd. Kolory z nowej kolekcji można przymierzać i sprawdzać w wirtualnej przymierzalni – aplikacji mobilnej Color Match NEONAIL.

Odcienie kolorów kolekcji Midnight Match, cena: 35,99 zł, www.neonail.pl

Produkty z tej kolekcji są dostępne na stronie internetowej marki, 190 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych, a także w najlepszych drogeriach w całej Polsce.

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE 3w1 oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure. NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ i NEO MAKE UP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *